Ritar RT12280S-F11 zárt ólomakkumulátor 12 V/28 Ah
Egységár (darab):
Cikkszám:
RT12280S-F11
Márka:
Ritar
Kosárba tesz
Leírás
Standard házas kivitelű.
Feszültség: 12 V
Kapacitás: 28 Ah
Max. áram: 280 A
Maximális töltőáram: 8,4 A
Felhasználási terület: vagyonvédelem
Összetétel: ólom
Belső ellenállás: 9 mOhm
Méret: 125 x 175 x 166 mm