HiKoki CN16SAUAZ folyamatos lemezlyukasztó
400 W, 2300 löket/perc, max. 1.6 mm (acél 400N/mm2)
Egységár (darab):
Cikkszám:
CN16SAUAZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki folyamatos lemezlyukasztók
Leírás
  • Vágásteljesítmény: 1,8 m/perc
  • Forgácskidobás alul.
  • Elforgatható vágószár, 3 helyzetben állítható.
  • Könnyen cserélhető vágószerszámok.
  • Trapézlemez vágására is alkalmas.
Géppel szállított tartozékok:
  • 2 db kulcs
Műszaki adatok:
Maximális vágási mélység acélnál 400 N/mm2: 1,6 mm
Maximális vágási mélység acélnál 600 N/mm2: 1,2 mm
Maximális vágási mélység alumíniumnál 200 N/mm2: 2,3 mm
Névleges teljesítményfelvétel: 400 W
Leadott teljesítmény: 220 W
Üresjárati löketszám: 2300 löket/perc
Legkisebb vágási sugár: 40 mm
Vágásnyom szélessége: 5 mm